GOLD / Entropia / Them Pulp Criminals [17.02 Kraków]

Southern Discomfort zaprasza na koncert GOLD, Entropii i Them Pulp Criminals. Wydarzenie odbędzie się w krakowskim klubie Alchemia 17 lutego 2018 roku. Dziwna mieszanka? Z pewnością. Warto się wybrać? Koniecznie.

🔻 GOLD (dark/occult rock – Rotterdam) – Ván / Profound Lore

Holenderski sekstet grający amalgamat, który bardzo trudno wrzucić do jakiejkolwiek szuflady gatunkowej, choć najstosowniejszą wydaje się „dark rock”. W muzyce Gold znajdziesz inspiracjęe takimi artystami jak The Devil’s Blood (nic dziwnego – gitarzysta TDB – Thomas Sciarone jest w Gold głównym kompozytorem), Sabbath Assemly, Beastmilk czy In Solitude. Całości dopełnia hipnotyzujący głos wokalistki, której rodzice wybrali imię na cześć kochanki Franza Kafki.

🔻 ENTROPIA (psychodeliczny metal – Oleśnica) – Arachnophobia Records

Entropia to powstały w 2007 roku w Oleśnicy zespół grający psychodeliczny metal. Po premierze debiutanckiego albumu „Vesper” w 2013 roku, przyjętego entuzjastycznie przez publiczność i  krytyków, Entropia miała okazję zagrać na scenach siedmiu europejskich krajów. Po wydaniu swojego drugiego, doskonale przyjętego albumu „Ufonaut” w Arachnophobia Records zespół zaczął dryfować w stronę połączenia black metalu z kraut rockiem i niedawno zapowiedział nadchodzące narodziny jego następcy.

🔻 THEM PULP CRIMINALS (dark urban folk/rockabilly – Kraków) – Malignant Voices

Them Pulp Criminals to dark urban folk / rockabilly dla fanów King Dude, The Coffinshakers, Siouxie and the Banshees czy Johnny’ego Casha. Nostalgiczne ale i pełne energii oraz wisielczego humoru piosenki o byciu samotnym facetem w metropolii zbudowanej z szarych bloków.

 

GOLD / Entropia / Them Pulp Criminals

17.02

Kraków Klub Alchemia

Bilety znajdziecie TUTAJ, wydarzenie na Facebooku w TYM miejscu, a osoby poniżej 18 roku życia mają wjazd za darmo.

Comments

comments