Grindowa uczta w kwietniu w Poznaniu: Exhumed, Rotten Sound, Implore

WiniaryBookings zaprasza na grindową masakrę! Aaargh! W tym roku trasa Grind Over Europe zawita dzięki nim również do Polski – 17 kwietnia na deskach poznańskiego klubu „U Bazyla” zagrają dla was antyludzki i niszczycielski metal: Exhumed, Rotten Sound oraz Implore.

EXHUMED – Death Metal/Grindcore (San Jose, USA) RELAPSE RECORDS

Exhumed to prawdziwa bomba, która śmiercionośną wojnę światu wypowiedziała już w 1990 roku. Zespół kilka razy gościł w Polsce, m.in. na wspólnym koncercie z Toxic Holocaust we Wrocławiu. Tym razem kalifornijczycy wracają podbijać Europe trasą „Grind Over Europe II” i promować swój najnowszy album „Death Revenge”. Nie brakuje na niej charakterystycznego dla Exhumed grindcore’owego pazura i powerviolence’owych wstawek.

DLA FANÓW: TERRORIZER, ABORTED, SUFFOCATION, MISERY INDEX, CRYPTOPSY

ROTTEN SOUND – Grindcore/Death Metal/Punk (Finlandia) RELAPSE RECORDS

Fińska załoga to bezlitosny atak dostarczający dźwiękowego odpowiednika apokaliptycznego pola walki – ten brutalny, oszałamiający atak niskich gitar i basu niszczy wszelki opór! Ostra zapora z bębnów pcha się nieubłaganie do przodu, a wokal warkocze jak grzmot nad skorupą zszokowanej ziemi. Rotten Sound to nie tylko muzyczna ilustracja horroru wojny. Grindcore’owe brzmienia są wzmocnione death metalową precyzją, która wyraża takie nieoczekiwane emocje, jak melancholia, tęsknota i namiętność. Podobno. Ich możliwości techniczne wyjaśniają,  dlaczego zespół z tak ekstremalną muzyką trafia na listy przebojów w ich rodzimej Finlandii w każdym wydaniu od połowy 2000 roku.

DLA FANÓW: BRUTAL TRUTH, NASUM, PIG DESTROYER, NAPALM DEATH, DISFEAR

IMPLORE – Grindcore/Death Metal/Crust (Berlin, Milan, Barcelona, Linz) CENTURY MEDIA RECORDS

Brutalna mieszanka starych i nowych brzmień. Bezkompromisowa załoga sklejona z całej Europy zaczyna mocno mieszać na grindowej scenie.

DLA FANÓW: LOCK UP, WOLFBRIGADE, ANCST, MAGRUDERGRIND

 

Exhumed + Rotten Sound + Implore

17.04.2018 Poznań/Klub U Bazyla

Bilety:

65PLN – www.winiarybookings.8merch.com

70PLN – biletomat.pl, eventim.pl, ticketpro.pl

75PLN – w dniu koncertu

Wydarzenie na Facebooku znajdziecie TUTAJ.

Comments

comments