Arkona i Aether na festiwalu Uwolnić Muzykę

Do składu festiwalu „Uwolnić Muzykę” dołączają kolejne zespoły – łódzki Aether parający się melodyjnym death metalem oraz weterani polskiego black metalu – Arkona.

Festiwal „Uwolnić Muzykę” odbędzie się po raz siódmy w Środzie Śląskiej w dniach 27-28 lipca 2018, tradycyjnie już nad akwenem”Kajaki”. Impreza miała swoje początki w 2012 roku i z roku na rok rozwijała się, umacniając swoją pozycję na festiwalowej mapie Polski. Przez festiwalową scenę w ubiegłych latach przewinęły się m.in. takie kapele jak : ClosterkellerMateriaObscure Sphinx, Turbo czy Christ Agony
Przyszłoroczna edycja jak zapowiadają organizatorzy festiwalu ma być przełomowa: do sprzedaży po raz  pierwszy trafiły wejściówki,  co ma na celu m. in. profesjonalizację i rozwój festiwalu. W przyszłym roku w roli headlinerów imprezy zobaczymy legendę polskiej sceny metalowej, zespół Kat i Roman Kostrzewski,  oraz black/ doomową grupę Batushka, która od dwóch lat odnosi sukcesy na całym świecie.

Pozostałe do tej pory ogłoszone kapele to: 

In Twilight’s Embrace 
Doomas 
Cień  
Rain of Sorrow 
Pierwsza, limitowana pula biletów w cenie 25 zł za bilet na jeden dzień i 40 zł za dwudniowy karnet dostępna jest TUTAJ, w sprzedaży będzie dostępna do 1 marca 2018 r.

Comments

comments