[29.09.17] Kraków – Black Anvil (Nowy Jork) / Mentor / Brüdny Skürwiel

Souther Discomfort zaprasza na koncert amerykańskiego Black Anvil przy wsparciu Mentora oraz Brudnego Skurwiela. Koncert odbędzie się 29 września w krakowskim klubie  Apoteka.

BLACK ANVIL (Nowy Jork – Relapse rec.) – black / heavy metal

W muzyce nowojorczyków z Black Anvil znajdziesz wszystko. Black metalową agresję, heavy metalowe epickie odjazdy, a nawet punkowy drive. Kwartet założony przez muzyków związanych z legendą nowojorskiego hardcore – Kill Your Idols. Zespół ma na koncie 4 duże albumy, podczas wizyty w Polsce będą promować najnowsze wydawnictwo „As Was”.

Bandcamp – TUTAJ

Ostatni album w całości do odsłuchu TUTAJ

[29.09.17] Kraków – Black Anvil (Nowy Jork) / Mentor / Brüdny Skürwiel

MENTOR (Ślunsk)

Tych herbatników chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ślunk, wóda, metal, diabeł, wpierdol.

Bandcamp – TUTAJ

BRÜDNY SKÜRWIEL (również Ślunsk)

Bluźnią, odwracają krzyże, obrażają wszystkie znane człowiekowi świętości. Nagrywają tylko na setkę, wydają tylko kasety i winyle a szerzej publice spodobali się głównie dzięki swojemu bezkompromisowemu podejściu i rozbrajającej szczerości. Jak sami zaznaczają – w dupie mają oferty wydania pełnego albumu na CD, czy też promocję ich muzyki w komercyjnych mediach; ponieważ ponad wszystko ukochali sobie oldschoolowe podziemie i nie zamierzają wychylać się wyżej. Choć w ich utworach słychać zarówno wpływy rock’n’rolla w stylu Midnight, Gehennah; jak i chamskiego black/thrashu w stylu Desaster czy Witchmaster; oni sami klasyfikują się jako po prostu „evil metal” i jak mówią – brzydzą się utworami składającymi się z więcej niż trzech riffów. Chamski, prostacki i prymitywny rock’n’roll/black/thrash – to właśnie oni. Na koncie kilka kaset, winylowy split z kultowym Nunslaughter i niezliczona ilość zagranych koncertów.

29.09.2017 Kraków

Apoteka Klub – ul. Meiselsa 24

Start: 20:00

Bilety: 30/35zł do nabycia TUTAJ

Wydarzenie na FB – TUTAJ

Comments

comments