Nordic Giants na dwóch koncertach w Polsce

Nordic Giants to post-rockowy projekt dwóch angielskich muzyków: Lokiego i Rôka. Na koncie mają sześć albumów i EPek – ich ostatnie wydawnictwo, „A Seance of Dark Delusions” ukazało się w 2015 r. nakładem Kscope. Grupa zagra na 2 koncertach w Polsce – w Warszawie 5 grudnia i dzień później w Krakowie.

Obecna trasa promować będzie krótkometrażowy film „Amplify Human Vibrations” wyreżyserowany przez Nordic Giants – obrazowi towarzyszyć będzie wyjątkowa ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Lokiego i Rôka. Ścieżka dźwiękowa dostępna będzie w formie CD oraz winyla – będzie też ją można pobrać z sieci wraz z filmem za darmo w październiku. Celem tego dźwiękowo-filmowego projektu Nordic Giants jest ukazanie pozytywnej wizji świata, która stanowić będzie alternatywę do mrocznego i pesymistycznego obrazu rzeczywistości widocznego w mediach. Według słów muzyków, „Naszym celem jest stworzenie obrazu, który podkreśli to co dobre w naturze ludzkiej i pozwoli zrozumieć co motywuje ludzi. Natomiast same nasze koncerty nie będą lekkie w odbiorze – mają prowokować do refleksji nad ludzką naturą”.

Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż) oraz 40 zł (w dniu koncertu) dostępne od 7 września w klubie i sprzedaży internetowej.

5 grudnia

Warszawa, Chmury

6 grudnia

Kraków, Klub Piękny Pies
Wydarzenie na Facebooku: tutaj

Comments

comments