Wreck And Reference już niedługo wystąpi w Warszawie

Amerykański duet Wreck And Reference wystąpi 20 lipca w warszawskim klubie Pogłos. Jako support zaprezentuje się lokalny skład Hanako.

Eksperymentalny projekt Wreck and Reference został uformowany w 2011 przez multi-instrumentalistę Ignata Frege’a oraz Felixa Skinnera. Używając żywej perkusji, komputera i wokali, duet szybko osiągnął unikalne i niepokojące brzmienie. Pomimo ciężaru i szorstkości, Wreck and Reference swobodnie porusza się poza jasnymi ramami gatunkowymi podążając swoją własną drogą.

Hanako to słonica, która przez 60 lat żyła w tokijskim zoo na betonowym wybiegu, bez dostępu do trawy, drzew i towarzystwa innych zwierząt. Najczęściej stała bez ruchu, chociaż zdarzało się jej atakować ludzi. Słonie uważa się za jedne z inteligentniejszych gatunków zwierząt. Odczuwają żałobę, wiedzą, co to altruizm, współczują, uczą się, używają narzędzi, współpracują ze sobą, zapamiętują, naśladują dźwięki, wytwarzają abstrakcyjne dzieła sztuki. W składzie ludzie z Evvolves, Brooks Was Here, Melisa, Zwidy, Native Lungs.

Wreck And Reference + Hanako

20/7/17
Pogłos, Warszawa
Bilety: 20 zł
Wydarzenie na FB: tutaj

 

Comments

comments