DJ Ashba zajmie się produkcją wody mineralnej

Były gitarzysta Guns n’ Roses i obecny SIXX:A.M. w przerwie od grania muzyki zajmuje się biznesem. Tym razem postanowił dać światu coś, czego jego zdaniem brakowało od dawna: wodę mineralną. Reklamowana hasłem „A taste of paradise, in every bottle” Ashba Water ma być odpowiedzią na mdły smak innych, podrzędnych wód, a specjalnie zaprojektowana butelka ma jeszcze wzmocnić te doznania.

Zapytany o genezę pomysłu w jednym z wywiadów Ashba powiedział, że od dawna planował wypuszczenie własnej marki alkoholu, wódki bądź tequili i kiedy próbował zaprojektować butelkę dla swojego projektu przesiadując w swoim sklepie z ciuchami w Los Angeles, doznał olśnienia gdy w krótkim czasie do środka weszło kilka osób i zapytały, czy nie znajdą tam wody. Poruszony gitarzysta, jak twierdzi, przeprowadził intensywne badania nad tajnikami butelkowania wody (lub nabijania w butelkę?) i efektem tego jest powstanie tej wspaniałej, nowej marki, która wkrótce trafi na rynek.

Na razie woda nie trafiła do sprzedaży i nie podano orientacyjnych cen, ale TUTAJ możecie zobaczyć proces jej butelkowania.

Źródło: Blabbermouth

Comments

comments