Post-rock PL świętuje 7 urodziny i zaprasza na koncert

16 maja Post-rock PL będzie świętował siódmą rocznicę powstania. Dwa dni później w klubie Chmury odbędzie się urodzinowy koncert, podczas którego wystąpią The Best Pessimist (Ukraina) i Set and Setting (USA).

Post-rock PL powstał w maju 2010 roku jako inicjatywa promująca wydarzenia i zespoły z gatunku. Obecnie jest największą polską stroną na Facebooku o post-rocku i bliskich jemu gatunkach.

Od czerwca 2011 roku działalność poszerzyła się o organizację koncertów – nie tylko post-rockowych zespołów, ale także grup ze scen hardcore i post-hardcore. W ciągu siedmiu lat pod szyldem Post-rock PL odbyło się blisko 60 koncertów. W marcu 2015 roku Post-rock PL zorganizował w klubie Progresja minifestiwal Expect Delays Fest.

Na organizowanych przez Post-rock PL koncertach wystąpili m.in. If These Trees Could Talk, Agalloch, Alcest, Mono, Caspian, This Will Destroy You, Jakob, Rosetta, Amenra, Altar Of Plagues, Sleepmakeswaves, Skyharbor, Our Last Night, Defeater, Being As An Ocean, Stick To Your Guns i Deez Nuts, a także czołówka polskiej sceny instrumentalnej – m.in. Tides From Nebula, Spoiwo, Besides, Thaw, Entropia, Merkabah i Sounds Like The End Of The World.

Post-rock PL ma na koncie także trzy kompilacje, na których znalazły się utwory wyłącznie polskich zespołów i projektów. Wydawnictwa te znajdziecie TUTAJ.

Urodzinowy koncert Post-rock PL
Warszawa, 18 maja 2017 (czwartek), Chmury (ul. 11 listopada 22)
The Best Pessimist, Set and Setting
Bilety:

Salony EMPIK
Bilety24.pl
GoOut
eBilet.pl

Wydarzenie na Facebooku: TUTAJ

Comments

comments