KNURFEST IV – wpadaj na czwarte urodziny Minetaura!

Minetaur mimo iście ludycznej nazwy zdecydowanie nie gra specjalnie wesołej muzyki – nie ważne jak to nazwiecie, death, sludge czy groove – jak sami piszą o sobie, jest to raczej muzyczne „sypanie żwiru na łeb połączone z łażeniem po lesie nocą”. Już 16 grudnia będą hucznie świętować czwarty rok swojej działalności. Rzecz będzie działa się w warszawskim klubie Miejsce Chwila przy ul. Ogrodowej 31/35.

Oprócz Minetaura wystąpią dla was:

KRZTA [Olsztyn] – Można powiedzieć, że łoją groove/ sludge, aczkolwiek szufladkowanie takiej kapeli to nietakt, gdyż to wąski termin na posępny wpierdol blendujący Kobong, Korn, Meshuggah i smród gnijącego gruzu prowadzony groovem wbijanego gwoździa który panowie praktykują.

Red Scalp [Pleszew] Grają stoner – aczkolwiek próżno w ich muzyce szukać szablonowych kyussowych 3 dźwięków powielanych przez tysiące kapel. Gotujcie się na kawał tripującej pomysłowości której wykonania na żywo odbiły się już echem po kraju i nie tylko.

Oil Stains [Gdynia] – Zasuną wam blues rockowe powitanie, aczkolwiek nie ma co liczyć na wtórne pitu-pitu do kotleta. Rasowa jazda w stylu Clutch oddychająca smarem, spalinami i klubem go-go.

Ponadto ten świetny muzycznie wieczór urozmaicą występy Pin Up Candy Burlesque Star pomiędzy koncertami.

Impreza startuje o godzinie 19:30, bilety w cenie 20 zł. Będzie gorąco. Wydarzenie na Facebooku TUTAJ.

Co więcej, podczas koncertu będzie prowadzona charytatywna zbiórka na rzecz fundacji Bezdomniaki pomagającej porzuconym zwierzakom.

Comments

comments