Less Is Lessie

Less Is Lessie

Gatunek: muzyka ilustracyjna, rock progresywny
Miasto: Wrocław

Bio: Zadebiutowali w marcu 2015 roku na koncercie we wrocławskim studiu Uniq Sound. Płyta z materiałem live z tego koncertu ukazała się w sierpniu 2016. Fragmenty wydarzenia dostępne są także w formie klipów wideo w serwisie YouTube. Od tego czasu brali udział w festiwalach i przeglądach muzycznych – byli m.in. w półfinale wrocławskiej Muzycznej Bitwy.

Less Is Lessie to muzyka dla tych, którzy lubią się zasłuchać i zapatrzeć w muzykę, nieodzownie towarzyszy jej materiał wideo, który pogłębia wrażenie dynamiki i podróży. Koncerty prowadzą przez rozmaite przestrzenie, są również próbą zarejestrowania rzeczywistej przestrzeni akustycznej Wrocławia w formie sampli dźwiękowych, w celu jej reinterpretacji i doświadczenia.

Płyta „Live At Uniq Sound Studio”, to około godzinna opowieść muzyczna, dla której inspiracją były wybrane wrocławskie klimaty akustyczne. Podróż rozpoczyna się od bagnistego Rakowca, w drugiej części przenosimy się na bocznice kolejowe Dworca Głównego, a w ostatniej pojawiają się obrazy i dźwięki z nieistniejącego już Przejścia Świdnickiego oraz z przejścia podziemnego na Placu Grunwaldzkim.

Skład: 
Zofia Wypychowska (gościnnie),
Gabrysia Cybuch,
Michał Iwanio,
Konrad Mikołajczyk,
Filip Kozak

Facebook: tutaj 
YouTubetutaj
Spotifytutaj
iTunestutaj
Googletutaj
Tidaltutaj

less-is-lessie-cd-foto-01

Audycja z muzyką Less Is Lessie: tutaj

Comments

comments